Sluníčka – děti od 6 měsíců do 3 let

Náplní kurzu Sluníčko jsou hudebně-pohybové hry a lekce probíhají jednou týdně podle měsíce narození dětí. Pomocí písniček, říkadel, psychomotorických cvičení budeme bystřit zrak, sluch, hmat i další smysly Vašich děťátek, rozvíjet koordinaci a přiměřeně působit na celkový rozvoj dětí.

Sluníčka probíhají jednou týdně podle měsíce narození dětí. Sledujte náš kalendář.

Pro děti doporučujeme přezůvky a pití.

Jestli jste se do Sluníček již přihlásili, budete informováni e-mailem o zařazení do skupiny. Vaše místo je rezervováno.

Kdybyste chtěli chodit celá skupina (např. z kurzu předporodní přípravy, minimálně 8 dětí), pošlete e-mail, nebo volejte na 776 559 676 v úředních hodinách, vytvoříme pro Vás zvláštní skupinu.

Další skupiny vytváříme v průběhu pololetí, když děti dosáhnou 6 měsíců věku.

Do Sluníček se můžete přihlásit kdykoliv během roku (o prázdninách se nekonají), když je volné místo (oveřte si prosím e-mailem nebo telefonicky).

 

Ceny a platba

Cena: dle počtu lekcí x 85,- Kč

Platit můžete hotově v mé kanceláři asistence Jitce, nebo bankovním převodem (158879318/0300, do poznámky uveďte “Sluníčka” a Vaše jméno).

EET účtenka Vám bude asistentkou vystavena a zaevidována on-line u správce daně, v případě technických problémů nejpozději do 48 hodin.
V případě, že chcete vystavit fakturu, napište nám údaje, e-mailovou adresu a text. Fakturu vystavíme a zašleme e-mailem do 5-ti dnů. Totéž se týká potvrzení o platbě bankovním převodem pro potřeby Vaší pojišťovny.

Storno podmínky

  • při zrušení účasti v kurzu do 7 dní před započetím kurzu -25% z ceny kurzu
  • při zrušení účasti v kurzu do 1 dne před započetím kurzu -50% ceny kurzu
  • při zrušení účasti v kurzu v době kratší jak 24 hodin před započetím kurzu -100% z ceny kurzu
  • zdravotní obtíže, nemoc po započetí kurzu nejsou důvodem k vrácení kurzovného!!!