Setkávání, narozeniny dětí

Setkání je neformální – maminky si vyměňují pocity z porodu a prvních týdnů mateřství, poradí si v péči o dítě, pochválí se i postěžují. Cílem setkání je, aby si maminka při každoděnní péči o dítě udělala čas i na aktivity mimo domova.

Domluvíme se na dalších možných kurzech: kurz pro maminky a miminka – Koblížci, Sluníčka – vždy s celou skupinou, aby maminky zůstaly navzájem v kontaktu a mohly se tak se svými radostmi i starostmi podělit s ostatními.

Je možné se domluvit na společné oslavě narozenin Vašich dětí.

Termíny si domlouváme s maminkami přes e-mail, konečný termín dohodneme telefonicky.

Setkání maminek a miminek narozených v daném měsíci bývá v prostorách na Úvoze 80. Na setkání si popovídáme o Vás, Vašich dětech, Vašich pocitech, můžete si dokoupit kosmetiku nebo šátek na nošení dítěte, přihlásit se na další kurzy s děťátkem.

Vzhledem k provozu v domě přijďte pokud možno s děťátkem v šátku.

 

Cena

za setkání: 70,- Kč (platí se hotově na místě).

Platit můžete hotově celou částku v mé kanceláři asistence Jitce, nebo bankovním převodem (158879318/0300, do poznámky uveďte “narozeniny” a Vaše jméno).

EET účtenka Vám bude asistentkou vystavena a zaevidována on-line u správce daně, v případě technických problémů nejpozději do 48 hodin.
V případě, že chcete vystavit fakturu, napište nám údaje, e-mailovou adresu a text. Fakturu vystavíme a zašleme e-mailem do 5-ti dnů. Totéž se týká potvrzení o platbě bankovním převodem pro potřeby Vaší pojišťovny.

Pronájem celých prostor

Nabízíme dvě možnosti pronájmu:

  • pronájem sálu (lektorka i kurzistky mohou využívat zázemí prostor, ale není zaručeno, že se zde nebudou pohybovat další klientky) – vhodné pro pravidelné lekce trvající 1-2 hod. Cena pronájmu sálu: 250 Kč/hod
  • pronájem prostor (celý prostor Úvozu je vyklizen pro Vaše účely) – vhodné zejména pro víkendové a vícedenní semináře. Cena pronájmu prostor: 1.500 Kč/den.

 

Vybavení prostor:

  • větší sál (na podlaze měkké velkoformátové pěnové puzzle – možnost úpravy na dřevěné parkety)
  • menší sál (na podlaze kombinace parket, koberce a pěnových puzzlí)
  • 2x WC
  • koupelna
  • kuchyňka (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, indukční vařič)
  • hlavní hala (věšáky na šaty, botník, stůl určený pro administrativu)
  • menší balkon

V případě zájmu o pronájem našich prostor nás, prosím, kontaktujte.

Vzhledem k tomu, že se jedná o bytový dům, je třeba zachovávat klid a pořádek nejen při akcích, ale i ve společných prostorách bytu v souladu s domovním řádem.