Kurz předporodní přípravy

Budeme se setkávat v malé uzavřené skupince žen ve stejném stádiu těhotenství.

Prakticky si vyzkoušíme situace, které žena v průběhu porodu ovlivnit může. Řekneme si informace o různých fázích porodu, kdy si ujasníte svá přání a poznáte lépe sama sebe dřív, než porod začne (porodní plán). Každá žena je jiná a je výhodou zjistit o sobě, co potřebuje a co jí vyhovuje. Mluvíme jen málo o patologických stavech při porodu. Vím, že slova mají svou váhu a zbytečné rozebírání těchto nepříjemností by mohlo do budoucna nepříznivě ovlivnit průběh porodu.

Vybrané lekce navštěvují ženy i se svým partnerem. Do programu kurzu je zahrnuta i návštěva porodnic pro seznámení se s atmosférou porodního sálu.

Přihlášky přijímáme po dvanáctém a kurz zahajujeme po dvacátém týdnu těhotenství.

Rozsah kurzu

8 lekcí po 3 hod. = 24 hodin + návštěva v porodnici ve Vyškově (cca 30 – 60 min.), vybrané lekce i pro partnera/partnerku. V případě potřeby Vám poskytneme potvrzení pro zaměstnavatele.

 

Ceny a platba on-line

AKCE: Maminky, které rodí podruhé (nebo po několikáté) zaplatí pouze 50% = 1.700,- Kč.

EET účtenka Vám bude asistentkou vystavena a zaevidována on-line u správce daně, v případě technických problémů nejpozději do 48 hodin.
V případě, že chcete vystavit fakturu, napište nám údaje, e-mailovou adresu a text. Fakturu vystavíme a zašleme e-mailem do 5-ti dnů. Totéž se týká potvrzení o platbě bankovním převodem pro potřeby Vaší pojišťovny.

Storno podmínky

  • při zrušení účasti v kurzu do 7 dní před započetím kurzu -25% z ceny kurzu
  • při zrušení účasti v kurzu do 1 dne před započetím kurzu -50% ceny kurzu
  • při zrušení účasti v kurzu v době kratší jak 24 hodin před započetím kurzu -100% z ceny kurzu
  • zdravotní obtíže, nemoc po započetí kurzu nejsou důvodem k vrácení kurzovného!!!