Koblížci – děti od 2 týdnů

Komplexní kurz pro děti a jejich maminky (nebo tatínky)

Kurz se skládá z 16 lekcí. Obsahuje hodiny masáže dětí, správného psychomotorického vývoje dítěte, psychologie zdravé výživy.

 

Ceny a on-line platba

EET účtenka Vám bude asistentkou vystavena a zaevidována on-line u správce daně, v případě technických problémů nejpozději do 48 hodin.
V případě, že chcete vystavit fakturu, napište nám údaje, e-mailovou adresu a text. Fakturu vystavíme a zašleme e-mailem do 5-ti dnů. Totéž se týká potvrzení o platbě bankovním převodem pro potřeby Vaší pojišťovny.

Masáže děťátka

Láskyplné dotyky jsou pro tělesnou a duševní pohodu děťátka velmi potřebné a účinné pro navození pocitu klidu, bezpečí a radosti. Uvolňují se potlačované pocity, zlepšuje se spánkový rytmus a zvyšuje se odolnost proti nemocem.

Masážní technika podle W. Schneider (indická masáž, švédská masáž a masáž chodidla) může u děťátka odstranit poporodní trauma, zlepšit dyslexii, projevy lehké mozkové dysfunkce i autismu. Může ovlivnit stavy ekzematiků, astmatiků a alergiků. Masáž obnovuje rovnováhu životní energie, působí preventivně, léčebně a regeneračně.

Jde o neverbální vyjádření a projevení lásky. Vydejme se společně se svými dětmi na cestu porozumění a lásky. Naučme se poznat, kdo jsou oni a kdo jsme my.

Počet lekcí: 3 x 1,5 hodiny

Psychomotorika

Společné cvičení s dětmi a poradenství maminkám ohledně správného vývoje jejich dětí (individualní přístup ke každému dítěti).

Cvičení je zaměřeno na rozvoj vnímaní a podporu přirozeného pohybového vývoje děťátka. Většina cvičení je formou hry maminky a děťátka. V prvních lekcích podporujeme hlavně úchopy a polohovým cvičením koordinaci vzpřímovacích svalů a stabilitu. V dalších lekcích je na řade otáčení na bříško, úchopy v této poloze, pokračovací lekce jsou zaměřeny na kontrolu a poradenství dalšího správného vývoje – sezení, chůze Vašich dětí.

Individuální přístup ke každému dítěti.

Počet lekcí: 9 x 1,5 hodiny

Výživa

Kurz je zaměřen hlavně na výživu dítěte – tj. správné a vyvážené složení stravy. Je vhodný pro matky, které plně kojí a začínají s příkrmem postupně i pro ty, které už z různých důvodů nekojí.

Dozvíte se, které potraviny jsou vhodné pro dítě určitého věku (až do 2 let), které jsou nestravitelné – způsobují nadýmání, které jsou silné alergeny a pod. Též se dozvíte, jak správně sestavit jídelný lístek dítěte, aby jeho strava byla vyvážená a obsahovala dostatečné množství vitamínů, minerálů a stopových prvků, jak upravit jídelný lístek během nemoci, proč jsou dobré biopotraviny a kde se dají koupit…

Počet lekcí: 3 x 1,5 hodiny

Svalové dno pánevní – sexualita a prevence inkontinence

Počet lekcí: 1 x 1,5 hodiny

 

;

Letáky s termíny kurzů Koblížků

Pozor, případné změněny termínů jsou aktualizovány pouze v kalendáři !!!

Storno podmínky

  • při zrušení účasti v kurzu do 7 dní před započetím kurzu -25% z ceny kurzu
  • při zrušení účasti v kurzu do 1 dne před započetím kurzu -50% ceny kurzu
  • při zrušení účasti v kurzu v době kratší jak 24 hodin před započetím kurzu -100% z ceny kurzu
  • zdravotní obtíže, nemoc po započetí kurzu nejsou důvodem k vrácení kurzovného!!!