Důležitá je komplexní péče, od těhotenství přes porod a šestinedělí až po zdravý vývoj dítěte do dvou let

 

Dobrý den.

Jmenuji se Jarmila Kovaříková, jsem soukromá porodní asistentka s více jak 30-ti letou praxí, vystudovala jsem bakalářský obor „Porodní asistentka“ na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Pracuji se ženami všech věkových kategorií a s dětmi do 3 let. Poskytuji individuální poradenství ženám v průběhu celého těhotenství (poradna pro těhotné, konzultační hodiny) v mých soukromých prostorách, dle potřeby i u Vás doma. Výhodou pro rodící ženu je maximální individuální a intimní přístup a oboustranná předem navázaná důvěra. Dále nabízím doprovod k porodu do všech brněnských porodnic a vedení porodu ve vyškovské nemocnici.

 

Ve vlastních prostorách ve středu Brna na Úvoze 80 nabízíme:

  • těhotenské cvičení
  • předporodní kurzy
  • cvičení žen po porodu
  • kurzy péče o dítě
  • odborné konzultace

 Ke každé ženě, dítěti i páru přistupujeme individuálně, dle jejich konkrétních potřeb. V předporodních kurzech učím a informuji ženy a jejich partnery dle svých dlouholetých zkušeností v porodnictví o možnostech, které jim pomohou zvládnout porod (velké pozitivum pro děťátko) a problémy v období po porodu (šestinedělí, péče o dítě). Spolupracuji s fyzioterapeutkami s dlouholetou praxí, které u nás vedou cvičení pro těhotné a cvičení žen po porodu. Probíhají u nás kurzy psychomotorického vývoje dítěte od narození do jednoho roku života, kurzy výživy dětí, babymasáží a cvičení maminek a dětí do tří let věku.

 

Jarmila je super baba. Díky jejímu kurzu jsem byla u porodu sebevědomá a ničeho jsem se nebála. U dalšího porodu chci mít rozhodně Jarmilu u sebe.  🙂
Hodně mi pomohla i po porodu s kojením, kdy jsem začínala být lehce hysterická, když mi to nešlo.
Absolvovala jsem těhotenské cvičení, předporodní kurz, kurz první pomoci a teď chodím na poporodní cvičení a s miminkem na baby kurz. Nelituju ani koruny, co jsem zaplatila.  🙂
nikimiki

z portálu Známý lékař