Koblížci – děti od 2 týdnů

Komplexní kurz pro děti a jejich maminky (nebo tatínky)

Kurz se skládá z 15 – 18 lekcí. Obsahuje hodiny masáže dětí, správného psychomotorického vývoje dítěte, psychologie zdravé výživy.

Masáže děťátka

Láskyplné dotyky jsou pro tělesnou a duševní pohodu děťátka velmi potřebné a účinné pro navození pocitu klidu, bezpečí a radosti. Uvolňují se potlačované pocity, zlepšuje se spánkový rytmus a zvyšuje se odolnost proti nemocem.

Masážní technika podle W. Schneider (indická masáž, švédská masáž a masáž chodidla) může u děťátka odstranit poporodní trauma, zlepšit dyslexii, projevy lehké mozkové dysfunkce i autismu. Může ovlivnit stavy ekzematiků, astmatiků a alergiků. Masáž obnovuje rovnováhu životní energie, působí preventivně, léčebně a regeneračně.

Jde o neverbální vyjádření a projevení lásky. Vydejme se společně se svými dětmi na cestu porozumění a lásky. Naučme se poznat, kdo jsou oni a kdo jsme my.

Počet lekcí: 3 x 1,5 hodiny

Psychomotorika

Společné cvičení s dětmi a poradenství maminkám ohledně správného vývoje jejich dětí (individualní přístup ke každému dítěti).

Cvičení je zaměřeno na rozvoj vnímaní a podporu přirozeného pohybového vývoje děťátka. Většina cvičení je formou hry maminky a děťátka. V prvních lekcích podporujeme hlavně úchopy a polohovým cvičením koordinaci vzpřímovacích svalů a stabilitu. V dalších lekcích je na řade otáčení na bříško, úchopy v této poloze, pokračovací lekce jsou zaměřeny na kontrolu a poradenství dalšího správného vývoje – sezení, chůze Vašich dětí.

Individuální přístup ke každému dítěti.

Počet lekcí: 4 x 45 minut + 3 x 90 minut

Výživa

Kurz je zaměřen hlavně na výživu dítěte – tj. správné a vyvážené složení stravy. Je vhodný pro matky, které plně kojí a začínají s příkrmem postupně i pro ty, které už z různých důvodů nekojí.

Dozvíte se, které potraviny jsou vhodné pro dítě určitého věku (až do 2 let), které jsou nestravitelné – způsobují nadýmání, které jsou silné alergeny a pod. Též se dozvíte, jak správně sestavit jídelný lístek dítěte, aby jeho strava byla vyvážená a obsahovala dostatečné množství vitamínů, minerálů a stopových prvků, jak upravit jídelný lístek během nemoci, proč jsou dobré biopotraviny a kde se dají koupit…

Počet lekcí: 3 x 1,5 h

Svalové dno pánevní – sexualita a prevence inkontinence

Počet lekcí: 1 x 60 minut

Sluníčko – ukázková hodina

Ke konci kurzu Koblížci je vždy zařazena jedna ukázková lekce navazujícího kurzu Sluníčko, aby se maminky seznámily s náplní celého kurzu a mohly se rozhodnout, zda chtějí s dětmi v aktivitách pokračovat.

Výhodou ukázkové hodiny je, že pokud je dostatek maminek z Koblížků, které mají zájem kurz Sluníčko absolvovat, vznikne jim samostatná skupina a mohou tak opět pokračovat s maminkami a miminky, které již znají. Některé kurzy takto pokračují od předporodní přípravy až do 3 let věku dětí!

Počet lekcí: 1 x 45 minut

Ceny a platba

Cena: 18 lekcí 3.400,- Kč

Platit můžete hotově v mé kanceláři asistence Jitce, nebo bankovním převodem (158879318/0300, do poznámky uveďte „koblížci“ a Vaše jméno).

EET účtenka Vám bude asistentkou vystavena a zaevidována on-line u správce daně, v případě technických problémů nejpozději do 48 hodin.
V případě, že chcete vystavit fakturu, napište nám údaje, e-mailovou adresu a text. Fakturu vystavíme a zašleme e-mailem do 5-ti dnů.

Storno podmínky:

  • při zrušení účasti v kurzu do 7 dní před započetím kurzu -25% z ceny kurzu
  • při zrušení účasti v kurzu do 1 dne před započetím kurzu -50% ceny kurzu
  • při zrušení účasti v kurzu v době kratší jak 24 hodin před započetím kurzu -100% z ceny kurzu
  • zdravotní obtíže, nemoc po započetí kurzu nejsou důvodem k vrácení kurzovného!!!
;

Letáky s termíny kurzů Koblížků

Pozor, změněné termíny jsou v kalendáři (zde), v letáku (pdf) nejsou aktualizovány !!!